Foto: Podkonický bál

1-IMG_8933Reprezentačný Podkonický bál, ktorý sa uskutočnil v sobotu 1. februára 2014 v kultúrnom dome ma veľmi milo prekvapil. Tento rok som sa zúčastnil prvý krát, a musím pochváliť organizátorov plesu. Výzdoba, jedlo, program a hlavne vysoká úroveň plesu, za to im patrí veľké ĎAKUJEM-e. Za všetkých zúčastnených.

Tento rok sa zúčastnilo 120 ľudí prevažne z našich Podkoníc. Dámy v krásnych večerných šatách, páni s motýlikmi, alebo kravatami. Každý dobre naladený s úsmevom a radosťou, aj  vďaka programu, ktorý nám organizátori ponúkli.

Program bol veľmi bohatý a zaujímavý. Tanečné štúdio K-dance predviedlo nielen spoločenské tance, ale aj latinsko-americké,  módnu prehliadku spoločenských šiat predviedli modelky z módneho domu Femme Fatale od p. Viery Greškovej, zaspievali nám duo Las Femme: Michaela Kukorová a Marta Ďumbalová a krásnu ohňovú show od slečny Kubišovej sme videli v úvode plesu. Celý večer nás sprevádzala živá hudba v podaní majstrov Pecníkovcov a zlatým bodom programu bol Michal Červienka so svojím „zázračným“ akordeónom.

Ešte raz ďakujeme za skvelú zábavu organizátorom a tešíme sa na budúci ročník bálu. Pohľad mojím okom pripájam nižšie.


Komentáre sú uzavreté