Prechod z Donovalov do Podkoníc

Po stopách partizánov - prechod z Donovalov do PodkonícDovoľujem si Vás pozvať na podvečerný prechod z Donovalov do Podkoníc pod názvom PO STOPÁCH PARTIZÁNOV. Akcia sa uskutoční 29. augusta 2014 na 70 výročie SNP. Autobus nás o 18.30 z hornej zastávky odvezie na Donovaly, odkiaľ budeme smerovať na Kalište. 

Následne sa budeme presúvať cez Močare na Kalište. Tam vzdáme pamiatku padlím partizánom pod pamätníkom a zaspievame si slovenskú hymnu. Cez Príslop a chodníkom sa presunieme na Chatu Pleše, kde nás bude čakať občerstvenie (párky) a zapálenie vatry.

Z Plieš do Podkoníc bude odchod individuálny podľa potreby. Ak máte chuť zažiť dobrodružstvo v podaní Dedinského Spolku Turistov DESPOTUR DUBINY, prihláste sa prosím telefonicky u Michal Vrába – 0905  794 274.

Priháška zahŕňa aj vstupný poplatok 5 eur. Prosím neodkladajte prihlásenie na poslednú chvíľu, pretože potrebujeme objednať autobus pre prihlásený počet osôb.

V sobotu sme vyčistili spolu s Martinom Burianom prechod z Príslopu na Pleše od napadaných stromov v rúbanisku, takže chodník je už priechodný a bezpečný.

Tešíme sa na Vás.

Michal Vráb

Komentáre sú uzavreté