Sv. omša ONLINE – 28.6. (nedeľa) o 9:00

Túto nedeľu (28.6) bude v našej farnosti len jedna sv. omša a začneme ju sláviť o 9:00 hod. v našom Kostole sv. Martina. Prinesieme vám ju aj prostredníctvom nášho posledného ONLINE prenosu.

Sv. omša ONLINE – 28.6. (nedeľa) o 9:00 – LINK:
https://youtu.be/xebhEugr97g

Vzhľadom na pokračujúce uvoľnenia biskupi rozhodli o odvolaní všeobecného dišpenzu od povinnej účasti veriacich na nedeľných a sviatočných bohoslužbách k 17. júnu 2020. Od tohto dňa je teda pre nás účasť na nedeľných a sviatočných omšiach opäť povinná. Pre všetkých chorých a tých, ktorým rôzne okolnosti znemožňujú účasť na slávení liturgie priamo v kostole prinesieme náš online prenos.

Vysielaním tejto sv. omše by sme ukončili ONLINE prenosy z našej farnosti. Ďakujeme všetkým vám za podporu a to, že ste boli v tomto čase s nami duchovne spojení. V prípade vášho záujmu nevylučujeme, že vám v budúcnosti prinesieme aj ďalšie ONLINE prenosy výnimočných slávností v našej farnosti.

Komentáre sú uzavreté