FK Podkonice – Detva + foto

Na vynikajúcom, pred zápasom poliatom ihrisku, sme odohrali veľmi dobrý zápas s Detvou s výsledkom 5:1. Súper lepší ako vlani, s výborným brankárom. Rozhodcovia výborne, avšak s jednou hrubicou. Bol to zápas, ktorý bavil ľudí. Množstvo pekných akcií, spoľahlivá obrana, veľa zahodenych šancí, ale všetky góly po pekných akciách. Chlapci dakujeme. Góly sme šetrili do Príbeliec. Ideme ďalej Tatran Dotoho!

vedenie FK Podkonice

FK Podkonice – MFK Detva 5:1 (3:1)

Góly: 5. a 26. Selecký, 33. Kostúrik a 80. Kostúrik (prvý z 11m), 90. Chrobák – 18. Vilhan. Rozhodoval: Barboriak. Diváci: 313.

HLASY PO ZÁPASE

Braňo Slobodník (hrajúci tréner FK Podkonice):
„Dnes sme si asi góly odložili na sobotu do Príbeliec. Prečo? Lebo také ‘čisté’ šance, aké sme dnes zahodili, musíme jednoducho premieňať. Z hosťujúceho brankára sme urobili najlepšieho hráča. Klobúk dole ako si dnes zachytal a ako on povedal po zápase v tréningovom tempe nám zneškodnil dvojciferne číslo na konci zápasu. A okrem gólov, ktoré sme dali, sa zápas hral vo veľmi dobrom tempe. Tímovo sme zabrali, klobúk dole, lebo nastúpili sme zas v inej zostave. Hráči, ktorí zasiahli od základu, zabrali na výbornú a striedajúci hráči naskočili tiež na výbornú. A na koniec potlesk tribúny, niekoľkokrát cez zápas po našich krásnych akciách – to je to prečo hráme tento futbal. Jednoducho fantázia a ďakovačka po zápase. Ďakujeme. Ste náš ako sa vraví dvanásty hráč. Tešíme sa v sobotu na zápas v Príbelciach.“

Andrej Chrobák (záložník FK Podkonice):
„Myslím si, že chalani zvládli prvý polčas veľmi dobre. Na druhý polčas sa mi preto nastupovalo s menším tlakom na mojich kopačkách. Darilo sa mi, mal som ľahšie lopty a od toho som sa odrazil. Hlavne som sa snažil pripraviť šance mojim spoluhráčom a nakoniec som to skúsil aj ja a padlo mi to tam. Ďakujem hlavne fanúšikom, ktorí mi dali veľa podpory.“