FK Podkonice – Zlaté Moravce / 2.9.2020

Prezident FK Podkonice Michal Barla, členovia výboru, realizačný tím a hráči FK Podkonice vás pozývajú v stredu 2.9. na futbalový sviatok do Podkoníc, kde sa odohrá zápas 2. kola Slovnaft Cup-u medzi domácim FK Podkonice a prvoligistom zo Zlatých MoraviecVýkop bude o 16:30 hod. na štadióne na Brodku. Celá partia, ktorá je na fotke urobí všetko preto, aby sme po roku opäť mali super futbalové popoludnie. Príďte.

S blížiacom sa zápasom s Moravcami sme pre všetkých pripravili suveníry. Modrý šál FK Podkonice, ktorý prezentuje Nelka (vľavo) sa bude predávať za 8 €, zápasová vlajka, ktorú prezentuje Andy (v strede) bude za 20 € a malá vlajka bude za 5 €. Pamätný šál zápasu FK Podkonice vs. Zlaté Moravce, ktorý prezentuje Sofia (vpravo) bude stáť 10 €. Suveníry sa začnú predávať v predpredaji spolu s lístkami v utorok (1.9.) medzi 19:00 – 19:30 hod. v klubovni na ihrisku v Podkoniciach.

Keďže sa jedná o odložené stretnutie, ktoré sa malo pôvodne konať 19. augusta, upozorňujeme všetkých, že na vstupenkách a suveníroch bude figurovať pôvodný dátum.

Cenu lístkov sme stanovili nasledovne:
Dospelí (muži / ženy) – 6 €
Dôchodcovia (muži / ženy) – 6 €
Deti do 14,99 rokov – 0 €

Deti si vstupenky s hodnotou 0 € zabezpečia buď v predpredaji alebo v pokladniach pred zápasom. V cene lístka 6 € je započítaný aj nápoj (pivo alebo kofola) a hodnotná tombola, ktorá sa bude žrebovať cez polčas a zaujímavé bude sledovať súboj o víťaza tomboly – uvidíme kto bude mať presnejšiu mušku. 

Vstupenky sa budú predávať aj v stredu pred zápasom v dvoch pokladniach pred štadiónom. Parkovať sa bude na trávnatej ploche pri štadióne alebo na komunikáciách v obci. Brána štadióna sa otvorí pre fanúšikov o 15:30 hod. Všetci už asi viete, že od 1. septembra platia nové epidemiologické opatrenia pre vonkajšie športové podujatia. Budeme veľmi radi, keď ich všetci budeme dodržiavať. Na štadión je potrebné prísť s ochranným rúškom na tvári 😷 a je potrebné mať na štadióne nos a ústa prekryté rúškom. Tak isto bude potrebné použiť pri vstupe na štadión dezinfekciu na ruky.

Takže na záver zdôraznime 3 veci:👇
➡️predpredaj v utorok od 19:00 do 19:30 hod.
➡️na štadión aj počas zápasu s rúškom
➡️pri vstupe na štadión treba použiť dezinfekciu na ruky.

Vedenie FK Podkonice

Komentáre sú uzavreté